نمایش بخش هایی از گیم پلی بازی Marathon در ویدیوی پشت صحنه بازی

Bungie ویدیوی جدیدی از پشت صحنه بازی Marathon منتشر کرده است که در آن می توانیم جزئیات جدیدی از بازی را مشاهده کنیم.

سری شوتر علمی تخیلی Destiny را می توان یکی از مهم ترین عوامل موفقیت و رشد بانجی دانست. اکنون این شرکت در فکر گسترش فعالیت های خود با پروژه های جدید است. در نمایشگاه اخیر پلی استیشن، Bungie از Marathon رونمایی کرد تا شاهد بازگشت IP محبوب شوتر PvP باشیم. اگرچه Bungie پس از اعلام بازی اعلام کرد که برای مدت طولانی جزئیات جدیدی از بازی Marathon منتشر نخواهد کرد، اما اخیراً ویدیویی از پشت صحنه روند ساخت آن را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

در این ویدیو جزئیات جدیدی از گیم پلی و دنیای بازی را مشاهده می کنیم. با توجه به اینکه Bungie در توسعه شوترهای چندنفره مبتنی بر sandbox و ماینینگ تخصص دارد، بازیکنان می توانند انتظار تجربه مشابهی را در Marathon داشته باشند.

توسعه‌دهنده همچنین به سیستم‌ها و مکانیک‌ها، از جمله انواع ساخت‌ها و نحوه پیشرفت بازیکن، به همراه جزئیات در مورد محیط، سبک بصری و موارد دیگر اشاره کرد. طبق گفته Bungie، بازیکنان Marathon می‌توانند آیتم‌های مختلفی را پیدا کنند که به آن‌ها کمک می‌کند نقشه‌های جدید را باز کنند و در دسترس کل جامعه بازیکنان قرار دهند. بازی Marathon برای انتشار بر روی پلتفرم‌های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X Xbox Series S در دست توسعه است.

دانلود ویدیو آپارات

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  Snowa در حال ایجاد یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی است

دیدگاهتان را بنویسید