کنترلر و هدست ایکس باکس با طراحی بازی Starfield لو رفت

یک کنسول ایکس باکس با طراحی استارفیلد رونمایی شده است و ظاهراً در نمایشگاه ایکس باکس به طور رسمی معرفی خواهد شد.

با پایان یافتن نمایشگاه پلی استیشن، تمام توجهات به رویدادهای دیگر خرداد ماه (ژوئن) معطوف شد. یکی از این نمایش ها نمایشگاه ایکس باکس است که بلافاصله پس از آن یک نمایش متمرکز بر استارفیلد برگزار می شود. طی این دایرکت، شرکت بتسدا بازی های نقش آفرینی و علمی تخیلی خود را به نمایش می گذارد. اما ظاهرا یکی از معرفی های مربوط به استارفیلد پیش از موعد فاش شده است.

یکی از مخبران معتبر به نام billbil-kun که به طور دقیق معرفی Mortal Kombat 1 و F1 23 را گزارش کرده بود، پستی در وب سایت Dealabs درباره یک بسته Xbox نسخه محدود با موضوع Starfield و یک هدست نسخه محدود نوشت. این دسته ادعا می کند که این دسته با قیمت 74.99 یورو / 79.99 دلار و هدفون با قیمت 124.99 یورو / 124.99 دلار به فروش می رسد.

همانطور که از عکس ها مشخص است روی دسته کتیبه هایی مربوط به عملکردهای مختلف وجود دارد. نوشته روی سپر سمت چپ دکمه “Scan” و سپر سمت راست “Mode” است. کلمات کنترل پرواز، چوب کنترل سرعت هوا در کنار آنالوگ سمت چپ و توزیع برق در سمت چپ پد D قابل مشاهده است. در کل این دسته ظاهر زیبایی دارد. شایعه شده است که این لوازم جانبی در نمایشگاه ایکس باکس قرار دارند آنها در 11 ژوئن ارائه خواهند شد.

بازی Starfield در تاریخ 15 شهریور (6 شهریور) برای Xbox Series X Xbox Series S و PC در دسترس خواهد بود.

  Honor Play 6C با نمایشگر 90 هرتزی و پردازنده اسنپدراگون 480 پلاس عرضه شد.

دیدگاهتان را بنویسید