Fallout: New Vegas Ultimate Edition به صورت رایگان در فروشگاه Epic Games در دسترس است

کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند Fallout: New Vegas Ultimate Edition را برای مدت محدودی از فروشگاه Epic Games به صورت رایگان دریافت کنند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که فروشگاه Epic Games بازی Fallout: New Vegas Ultimate Edition متعلق به Obsidian Entertainment Studio را به صورت رایگان در اختیار کاربران رایانه های شخصی قرار داده است. این بازی تا 11 ژوئن در فروشگاه اپیک گیمز رایگان خواهد بود و پس از این تاریخ با بازی ناشناخته دیگری جایگزین خواهد شد.

از زمان راه‌اندازی در دسامبر ۲۰۱۸، فروشگاه Epic Games بازی‌های رایگان زیادی را به کاربران خود هدیه داده است. سال گذشته، این فروشگاه 99 بازی رایگان به بازیکنان به ارزش مجموع 2240 دلار داد. البته در سال 2021 در مجموع 89 بازی رایگان به ارزش 2120 دلار در اختیار کاربران قرار گرفت. Epic Games می گوید گیمرها در سال گذشته بیش از 700 میلیون بازی رایگان به حساب خود اضافه کردند.

فروشگاه Epic Games بسیاری از بازی‌های موجود را تا 75 درصد تخفیف در Mega Sale 2023 می‌فروشد که تا 25 ژوئن (15 ژوئن) ادامه خواهد داشت. در طی این حراج، این فروشگاه دیجیتال کوپن تخفیف 25 درصدی را برای خرید آثار بالای 14.99 دلار برای تمامی کاربران در نظر گرفت.

بازیکنان با هر خرید یک کوپن تخفیف 25% اضافی دریافت خواهند کرد. طرح Epic Rewards نیز در دسترس است، با هر خرید 5٪ از کل هزینه خود را برای استفاده در خریدهای آینده به شما باز می گرداند.

  تاییدیه توسعه چندین بازی اکشن ماجراجویی با همکاری الکترونیک آرتز و مارول

دیدگاهتان را بنویسید