بازی چند نفره Naughty Dog: The Last of Us به زمان بیشتری نیاز دارد

Naughty Dog اخیراً تمایل خود را برای انتشار اطلاعات بیشتر در مورد بازی چند نفره The Last of Us و یک بازی تک نفره جدید ابراز کرده است.

در ماه های اخیر استودیوی بازی سازی Naughty Dog مشغول طراحی و توسعه بخش چند نفره The Last of Us بوده است. تا به امروز، خالق سری Uncharted تنها چند قطعه از هنر مفهومی را از پروژه مورد انتظار و جاه طلبانه خود به اشتراک گذاشته است. توسعه دهندگان در اوایل سال جاری اعلام کردند که جزئیات بیشتری در مورد این پروژه در اواخر سال جاری به اشتراک خواهند گذاشت.

با این حال، قبل از برگزاری قسمت پایانی پلی استیشن ویترین، با توجه به زمان برگزاری این رویداد و گمانه زنی ها و شایعات فراوان پیرامون این ویترین، بسیاری از مردم انتظار داشتند که این اثر به طور رسمی در این رویداد رونمایی شود. حال در جریان جدیدترین اخبار دنیای بازی، Naughty Dog ساعاتی پیش بیانیه ای در این خصوص منتشر کرد.

الی با بازی اشلی جانسون در محیط بیمارستان The Last of Us 2 به کارگردانی نیل دراکمن با اسلحه به سمت دشمن نشانه می رود.

این استودیو پیامی را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت. در متن این پیام می خوانیم:

ما می دانیم که بسیاری از شما مشتاق شنیدن این انتشار هستید [اطلاعات] اطلاعات بیشتر در مورد بازی چند نفره ما The Last of Us. ما فوق‌العاده به آنچه استودیو تاکنون انجام داده است افتخار می‌کنیم، اما با پیشرفت تولید متوجه شدیم که بهترین تصمیم برای بازی، دادن زمان بیشتر به آن است. [ساخت] این است. تیم ما به کار بر روی پروژه و همچنین سایر بازی‌های در حال توسعه، از جمله تجربه جدید تک نفره، ادامه خواهد داد. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری هستیم [اطلاعات] بیشتر در آینده نزدیک.”

  نقشه Marvel's Spider-Man 2 دو برابر بزرگتر از نسخه های قبلی خواهد بود

همانطور که احتمالا شما دوستان زومجی عزیز می دانید سال گذشته تایید شد که در متن بالا به پروژه انفرادی جدید استودیوی بازی سازی Naughty Dog نیز اشاره شده است. نیل دراکمن خواهد بود. در نهایت، گزارش های اخیر ادعا می کنند که تعدادی از عناوین معرفی نشده از استودیوهای سونی قرار است نمایش داده شوند، اما به دلایل نامعلومی از رویداد اخیر پلی استیشن کنار گذاشته شدند.

نظرت چیه عزیزم از قسمت چندنفره The Last of Us چه انتظاری داری؟ فکر می کنید پروژه بعدی نیل دراکمن چه خواهد بود؟ نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید