حضور عناصر تزئینی با حال و هوای Prince of Persia در نسخه Deluxe Assassin’s Creed Mirage

یوبی سافت با پخش تریلر جدیدی از Assassin’s Creed Mirage محتویات نسخه لوکس این بازی را به نمایش گذاشت.

یوبی سافت سرانجام در رویداد اخیر PlayStation Showcase از اولین تریلر گیم پلی بازی Assassin’s Creed Mirage رونمایی کرد. این بازی در تاریخ 20 مهر (12 مهر) عرضه خواهد شد و دارای نسخه استاندارد 49.99 دلار و نسخه لوکس 59.99 دلار خواهد بود. حال در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که نسخه دلوکس به گیمرها اجازه می دهد تا از پوسته های Prince of Persia در بازی استفاده کنند.

دانلود ویدیو آپارات

یوبی سافت تریلر جدیدی از بازی Assassin’s Creed Mirage منتشر کرده است که محتوای نسخه لوکس را به نمایش می گذارد. این نسخه شامل Sand Eagle، Sand Horse، Sand Clothing، Hourglass of Time، Sand Sword، Dagger of Time و چندین رنگ لباس است. با خرید این نسخه، بازیکنان می توانند یک کتاب هنری دیجیتال 78 صفحه ای و یک موسیقی متن دیجیتال با آهنگ های انتخاب شده داشته باشند.

اگرچه احتمالاً نسخه بازسازی شده Prince of Persia: The Sands of Time فاصله زیادی با انتشار دارد، اما به نظر می رسد وضعیت بهتری نسبت به قبل داشته باشد. بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 20 اکتبر (12 مهر) برای پلتفرم های Xbox One, Xbox Series X | Xbox Series S، PlayStation 4، PlayStation 5 و PC منتشر خواهند شد. این بازی از روز اول در دسترس کاربران یوبی سافت پلاس قرار خواهد گرفت.

  سخت‌ترین بازی‌ها را در رایانه‌های شخصی گیمینگ MEG Aegis Ti5 دوازدهم تجربه کنید

دیدگاهتان را بنویسید