شایعه: یک پورت رایانه شخصی یک بازی AAA پلی استیشن در ماه جولای منتشر خواهد شد

به نظر می رسد سونی قصد دارد نسخه رایانه شخصی یکی از آثار AAA را در ماه جولای بر روی کنسول پلی استیشن عرضه کند.

سونی در سال های اخیر توانسته با انتشار نسخه PC استودیوهای خود بر روی این پلتفرم به موفقیت های خوب و چشمگیری دست یابد. با توجه به این موضوع، ادامه این روند توسط این شرکت ژاپنی برای هیچکس تعجب آور نیست. با این حال، سوالات و حدس و گمان های زیادی در مورد پورت PC بعدی این شرکت وجود دارد و اطلاعات چندانی وجود ندارد. حال در جریان جدیدترین اخبار دنیای بازی، به نظر می رسد جزئیات جدیدی از این موضوع منتشر شده است.

اسنیچ، یک شخص شناخته شده و قابل اعتماد در دنیای بازی های ویدیویی که سابقه خوبی در افشای اطلاعات دارد، اخیراً در کانال Discord خود اعلام کرده است که سونی در حال کار بر روی یک پورت رایانه شخصی معرفی نشده یک بازی AAA انحصاری استودیو پلی استیشن است. ظاهرا این اثر در ماه جولای منتشر خواهد شد.

جالب است بدانید که انتظار می رفت این بازی در جریان عرضه اخیر پلی استیشن رونمایی شود و اطلاعاتی در مورد آن ارائه شود. اما به نظر می رسد این اثر یکی از آثاری باشد که آماده نمایش بوده و به دلایل نامعلومی در این ویترین حضور نداشته است.

پوستر بازی Ghost of Tsushima

در روزهای گذشته توسط جیم رایان مدیر عامل و رئیس بخش سرگرمی های تعاملی سونی اعلام کرد که سونی قصد دارد حداقل چند سال صبر کند تا آثار انحصاری خود را بر روی پلتفرم رایانه شخصی منتشر کند. به گفته این شخص، بازی هایی مانند Gran Turismo 7، Horizon Forbidden West و God of War Ragnarok فاصله زیادی با انتشار بر روی PC دارند.

  رنگین کمان شش به کارگردانی چاد استالسکی

عناوینی مانند Ratchet and Clank: Rift Apart، Demon’s Souls، Ghost of Tsushima و The Last of Us Part 2 می توانند نامزدهای اصلی نسخه های PC در آینده نزدیک باشند.

در نهایت باید گفت که سونی سال گذشته در جریان رویداد Summer Gamefest از نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 رونمایی کرد. با توجه به نزدیک بودن به این رویداد، فرصتی فراهم شده است تا شرکت مورد نظر در این رویداد به صورت رسمی پورت جدید خود را معرفی کند.

نظرت چیه عزیزم دوست داری کدوم عنوان اول پارتی پلی استیشن به کامپیوتر راه پیدا کنه؟ نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید