Dragon’s Dogma 2 کاملاً تک نفره خواهد بود. پیشرفت در گرافیک، هوش مصنوعی و فیزیک

کپکام تایید کرده است که Dragon’s Dogma 2 یک بازی کاملا تک نفره خواهد بود و پیشرفت های زیادی از نظر جلوه های بصری، هوش مصنوعی و فیزیک دارد.

کپکام سال گذشته بازی Dragon’s Dogma 2 را معرفی کرد و از آن زمان بسیاری از طرفداران اکشن RPG منتظر جزئیات بیشتر بودند. علاوه بر این، Capcom گیم پلی جدید بازی را در ارائه اخیر سونی پخش کرد و اکنون جزئیات جدیدی را از طریق وب سایت رسمی بازی با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

Capcom رسما تایید کرده است که Dragon’s Dogma 2 مانند نسخه اول کاملاً تک نفره خواهد بود و به بازیکنان اجازه می دهد تا موارد مختلفی از جمله ظاهر Arisen، کلاس، اعضای تیم، نحوه برخورد با شخصیت های دیگر در موقعیت های مختلف را انتخاب و سفارشی کنند. و بیشتر. شما یک تجربه منحصر به فرد دارید.

این ناشر ژاپنی ادامه داد که اگرچه Dragon’s Dogma 2 یک بازی تک نفره است، اما به بازیکنان احساس تجربه ماموریت ها با دوستان دیگر را القا می کند. این امر توسط سیستم Pawns امکان پذیر شده است که طرفداران بازی اول به خوبی با آن آشنا هستند. سیستم پیاده به بازیکنان اجازه می دهد تا شخصیت و ویژگی های هر شخصیت همراه را با توجه به رفتارها و انتخاب های مختلف شکل دهند.

همچنین تایید شد که نژاد جدیدی به نام Beastren که اعضای آن شبیه هیولا هستند به بازی اضافه شده است. علاوه بر این، بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که انواع جدیدی از دشمنان و هیولاها به نسخه دوم اضافه شوند. گیم پلی مبارزه بر روی مبارزه با شمشیر، کمان و جادو تمرکز دارد و هر مبارز کلاس می تواند از توانایی های منحصر به فردی استفاده کند.

  مایکروسافت: پلی استیشن حتی بدون بازی Call of Duty از ایکس باکس بزرگتر است

به گفته کپکام، داستان Dragon’s Dogma 2 در یک زندان زیرزمینی آغاز می شود و رویدادها بر روی رقابت برای کشتن اژدها و گرفتن تاج و تخت متمرکز خواهند شد. وب سایت رسمی بازی اعلام کرده است که این بازی دارای جدیدترین فناوری های گرافیکی، هوش مصنوعی و فیزیک است که برای ایجاد یک دنیای فانتزی فراگیر استفاده شده است. قبلا تایید شده بود که بازی بر روی موتور RE داخلی کپکام ساخته خواهد شد. در نهایت کپکام تصاویر جدیدی از این بازی را به اشتراک گذاشت که در ادامه مشاهده می کنید.

Dragon’s Dogma 2 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و رایانه های شخصی در حال توسعه هستند.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید